d   rrr   uuu  
             
     
  Spis Artykułów  
     
  filozofia2  
     
  flavonactiv.pl  
     
  kontakt7  
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
  Polecamy Nowość !!!  
  rt  
     
 
 
 

.

Flavon Kids

.

Flavon Kids przeznaczony specjalnie dla dzieci, kobiet ciężarnych oraz matek karmiących.

 

To rodzice są odpowiedzialni za to, aby dzieci otrzymały odpowiednią ilość niezbędnych witamin oraz elementów mineralnych!
To oni muszą zapewnić swojemu dziecku niezbędną ilość witamin oraz naturalnych substancji, potrzebnych dla normalnego rozwoju młodego organizmu. Pomoże w tym
Flavon Kids


Flawonoidy, jako naturalne przeciwutleniacze, udzielają naturalnej zapory ochronnej nie tylko dla dorosłych. Rozwijający się organizm, już choćby ze względu na samą fazę wzrostu jest bardziej narażony na szkodliwy wpływ środowiska, nie mówiąc już o czynnikach, które napotyka dzień w dzień w przedszkolu, szkole czy innym otoczeniu.

 

 

.

Naturalne witaminy a syntetyczne.

Witaminy syntetyczne "to strata pieniędzy" - twierdzi prof. Rory Collins z Uniwersytetu Oksfordzkiego, szef zespołu, który przez pięć lat badał 20 tys. osób w wieku od 40 do 80 roku życia, zażywających syntetyczne preparaty witaminowe. Ja dodam od siebie, że chyba jeszcze bardziej od pieniędzy - szkoda naszego zdrowia.

Sztuczne preparaty witaminowe, to standardowa zawartość półek aptecznych. Witaminy syntetyczne są krystaliczną, nieorganiczną substancją, absolutnie obcą dla naszego organizmu. Wchłania się ona do organizmu z trudnością lub też nie jest w ogóle przyswajana. Przyswajalność obniża się drastycznie, gdy mają miejsce zaburzenia jelitowe. Bardzo łatwo można się o tym przekonać obserwując mocz po spożyciu witamin. Zmienia on kolor i wręcz przyjmuje zapach spożytych witamin. Nierzadko po spożyciu sztucznych witamin mają miejsce różne formy nietolerancji organizmu, nawet w formie dokuczliwych mdłości, ogólnego osłabienia, czy swędzenia. Przeciążane są nerki i wątroba oraz naruszana równowaga i proporcje składników mineralnych w organizmie. Podsumowując, może zajść sytuacja, że preparat witaminowy który ma pomagać w powrocie do zdrowia, zadziała zupełnie odwrotnie pogłębiając jeszcze nasz stan chorobowy. Więcej ....

 

 

.

Flavon Kids to cud, który jest jednocześnie smaczny i zdrowy. Poza tym, że zapewnia organizmowi niezbędną ilość przeciwutleniaczy, posiada naturalny aromat owoców, dzięki czemu jego spożywanie sprawia przyjemność dzień w dzień. Należy spożyć dwie łyżeczki, 2 razy dziennie (najlepiej przed posiłkiem). W przypadku dzieci (poniżej 4 lat) dzienną ilość należy dostosować do potrzeb dziecka. W przypadku niemowląt preparat powinna spożywać matka, ponieważ dziecko otrzyma wszystkie potrzebne środki odżywcze wraz z mlekiem.

Wchodzące w skład Flavon kids owoce dobraliśmy w taki sposób, aby ich substancje czynne skutecznie wspierały rozwój organizmu. Oprócz owoców, znanych z medycyny ludowej, Flavon Kids zawiera specjalnie wypracowany skład witamin, przeznaczonych właśnie dla dzieci (C, B3, B5, B6, B2, B1, H, B12), oraz kwas foliowy, co zwiększa jeszcze skuteczność preparatu, oraz podnosi wartość odżywczą zawartych w nim owoców. Witaminy te są szczególnie ważne dla kobiet w ciąży. Stosowane u dzieci, przyczyniają się do ich optymalnego rozwoju.

Kobiety ciężarne oraz matki karmiące powinny zwracać szczególną uwagę na stan swojego organizmu, ponieważ ma on wpływ na rozwój i zdrowie noworodka !!!!


Nie zawiera konserwantów!

Numer zezwolenia Krajowego Instytutu Bezpieczeństwa Żywności i Nauk o Żywieniu (OÉTI): 1109/2006

(źródło www.flavonmax.com)


.
     

.

Zawartych w artykułach informacji nie należy traktować, jako doradztwa, w rozumieniu prawa. Każda informacja zawarta na mojej stronie powinna zostać poddana analizie i skonsultowana ze specjalistą. Informacje tutaj zawarte nie mogą zastąpić bezpośredniej konsultacji medycznej. Każda decyzja związana ze zdrowiem powinna być podejmowana po konsultacji z właściwym specjalistą.

.

 
 
  Polecamy   Polecamy   Polecamy   Polecamy   Polecamy  
fg3 uuu fff fffr

Niniejsza strona propaguje flawonoidy jako niezbędne źródło zdrowia, nie jest powiązana ze stroną firmy Flavon Group [www.flavonmax.com], produkty tej firmy są polecane jako doskonały suplement diety.
.
Suplementy suplement zdrowie uroda dobre samopoczucie choroba choroby zapobieganie flawonoidy flawony bioflawonoidy lekarz lekarze onkologia onkologii specjaliści profesjonaliści witaminy vitaminy odchudzanie dieta diety warzywa owoce rodniki rodnikami dziecko dzieci ciąża warzywny naturalny natura owocowy roślinny roślin nadciśnienie rak właściwości żywność cukrzyca dobry żel flavon flavonoidy activ active aktywność organizm organizmu  koncentrat koncentratów zdrowia cukrzycy autoagresywne suplementacja