d Flawonoidy i odchudzanie
     
  Spis Artykułów  
     
  filozofia2  
     
  flavonactiv.pl  
     
  kontakt7  
     
     
     
     
     
  Polecamy Nowość !!!  
  rt  
     
     
 
 

.

Ciekawe artykuły o podobnej tematyce z którymi warto sie zapoznać:

Odchudzanie L-karnityna   Czytaj .... 
L-karnityna a otyłość   Czytaj ....

Ananas i jego właściwości odchudzające   
Czytaj ....

Na problemy z pamięcią - borówka amerykańska   Czytaj ....

Owoce i warzywa - niedoceniane źródło odżywczych substancji   Czytaj ....

L-karnityna a sport   Czytaj .... 

Zapobieganie starości: Co jest powodem przedwczesnego starzenia się? Czytaj ....

Zielona herbata całe bogactwo antyoksydantów Czytaj ....

Zielona herbata neutralizuje rakotwórcze toksyny Czytaj ....

Stres Oksydacyjny zaburzona równowaga Czytaj ....

Witaminy a dieta Czytaj ....

.

 

Flawonoidy i odchudzanie, aktywność i energia
Flawonoidy aktywują receptory DHEA (hormonu młodości), silnie pobudzające spalanie kwasów tłuszczowych w rozmaitych tkankach. Hamują też enzymy, produkujące w tkance tłuszczowej DHT i kortyzol hormony sprzyjające otyłości i licznym problemom zdrowotnym.

"A ile w tym prawdy, że Flavon sprzyja też odchudzaniu? ...Flawonoidy nie zastąpią aktywnego trybu życia i właściwej diety, na to nie liczmy. Przyspieszają natomiast spalanie tłuszczów, regulują metabolizm oraz pasaż jelitowy, a także oczyszczają organizm z toksyn. Bez wielkiego wysiłku można zrzucić kilka kilogramów nie obawiając się efektu jo-jo."

(M. Świątek Cudowny Flavon Artykuł ukazał się w "Echu Dnia" dodatek Zdrowie 2007)

L-karnityna która jest w składzie Flavon Active jest skuteczna w walce z nadwagą, ale tylko pod warunkiem, że towarzyszy jej aktywność ruchowa. Zdolność do pobudzania procesów metabolizmu tłuszczu, jaką wykazuje l-karnityna, może objawiać się w pełni tylko wówczas, gdy podejmowany zostaje wysiłek fizyczny. W przeciwnym razie odchudzanie wraz z l-karnityną może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Nie oznacza to, że l-karnityna nie wspomaga odchudzania – wręcz przeciwnie, znacznie przyspiesza metabolizm tłuszczu – szacuje się, że aż o 70%. Często bywa zalecana przez dietetyków osobom walczącym ze zbędnymi kilogramami, wykorzystuje się ją także pomocniczo jako uzupełnienie leczenia otyłości.

Flavon Activ: i jeden z jego składników Ananas efekt odchudzania.

O czym należy pamiętać stosując preparaty z ananasem?

Przyjmując taki preparat pamiętajmy o przyjmowaniu dużej ilości wody -  2 do 3 litrów dziennie. Suplement Flavon Active ma – pośród innych - zdecydowane działanie oczyszczające. Aby usuwać rozpuszczone toksyny z organizmu musimy zwiększyć ilość wypijanej wody (oprócz herbaty, kawy, zupy  oraz innych napojów i płynnych potraw). Mała ilość wypijanej wody może spowodować bóle głowy, bóle mięśniowe, wysypkę i inne niepożądane efekty. Chcąc tego uniknąć pamiętajmy o wodzie!


Czy i po jakim czasie mogę liczyć  na efekt odchudzający?

Jest to pytanie trudne. Flavon Active nie jest preparatem odchudzającym lecz suplementem wspomagającym świadomą kontrolę wagi. Każdy z nas różni się wiekiem, płcią, wagą, uwarunkowaniami genetycznymi, aktywnością fizyczną i sposobem odżywiania. Wszystkie te czynniki decydują jak długo trzeba będzie czekać na efekty. Należy pamiętać, że kontrola wagi aby była efektywna i bezpieczna musi się odbywać w sposób świadomy.

 

Przy rozsądnej, zbilansowanej i nie radykalnej diecie pierwszych efektów spodziewajmy się po upływie co najmniej miesiąca. Świadomą kontrolę wagi  najlepiej jest  stosować przez całe swoje życie. Brak ruchu i aktywności fizycznej, stresy „zajadane’” wysokokalorycznym pożywieniem, spożywanym często w pośpiechu – prędzej czy później przyczynią nam problemów. Czy to z samym utrzymaniem pożądanej masy ciała czy też związanych z rozwojem szeroko pojętych chorób cywilizacyjnych, od kłopotów ze stawami, poprzez choroby serca i układu krążenia, cukrzycę do nowotworów. Artykuł  Czytaj całość ....

 .

.

.

.

Zawartych w artykułach informacji nie należy traktować, jako doradztwa, w rozumieniu prawa. Każda informacja zawarta na mojej stronie powinna zostać poddana analizie i skonsultowana ze specjalistą. Informacje tutaj zawarte nie mogą zastąpić bezpośredniej konsultacji medycznej. Każda decyzja związana ze zdrowiem powinna być podejmowana po konsultacji z właściwym specjalistą.
 
 
     
 
  Polecamy   Polecamy   Polecamy   Polecamy   Polecamy  
fg3 uuu fff fffr

Niniejsza strona propaguje flawonoidy jako niezbędne źródło zdrowia, nie jest powiązana ze stroną firmy Flavon Group [www.flavonmax.com], produkty tej firmy są polecane jako doskonały suplement diety opartej na flawonoidach.